Average Reviews:
(More customer reviews)
Poulan Pro, 3-N-1, High Wheel, Push Lawn Mower, 190CC Briggs & Stratton 625 Series Engine, 6.25 FT-LBS Gross Torque Rating, 21" Stamped Steel Deck, Rear Bag/Side Discharge/Mulch Capable, Mulch Kit Included, 8" Front & 12" Rear Ball Bearing Wheels, 5-Position Fingertip Height Adjusters, Fully Assembled With Folding Handles, Engine Oil Included In Carton, 2 Year Limited Warranty, California C.A.R.B. Compliant.